Black Friday 2017 – pakiet marketingowy

black-friday-2017

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to święto, które dotarło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Obchodzone jest dzień po Dniu Dziękczynienia. Zapoczątkowali je w latach 60. XX wieku amerykańscy handlowcy, którzy w tym dniu oferowali szereg zniżek w celu ożywienia sprzedaży i zachęty do przedświątecznych zakupów.

I w Polsce z roku na rok święto to zyskuje na popularności. Coraz więcej marek przyłącza się do tej inicjatywy. Według danych udostępnionych przez Blue Media, wartość transakcji dokonanych w Czarny Piątek wzrośnie aż pięciokrotnie w porównaniu do innych dni handlowych.  Dodatkowo w tym roku Black Friday może się przedłużyć. Taką decyzję podjęło wiele znanych marek.

Z jakich promocji marketingowych warto skorzystać?

Brand24

Brand24 to narzędzie do monitoringu internetu. Oferuje szybki dostęp do miliardów polskojęzycznych wzmianek – pochodzących z mediów społecznościowych, forów, blogów, serwisów informacyjnych, etc. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do opinii na temat swojej firmy, oferowanych produktów czy poczynań konkurencji to warto skorzystać z promocji. Załóż konto TUTAJ i otrzymaj 50% zniżki na wybrany plan. Promocja jest dedykowana dla nowych klientów, którzy w dniu 24.11.017 wykupią abonament przynajmniej na 3 miesiące.

Callpage

„Oddzwaniaj do osób odwiedzających twoją stronę w 28 sekund i zmieniaj ich w zadowolonych klientów!” – czytamy na firmowej stronie. Zapewne wielu z Was doskonale zna usługę oferowaną przez Callpage lub też spotkało się z nią na innych stronach. Klient odwiedzający witrynę internetową podaje swój numer telefonu, ten z kolei przekazywany jest od razu do Ciebie lub Twojego pracownika. Masz możliwość bardzo szybkiej reakcji i przedstawienia osobie zainteresowanej oferty Twojej firmy.

Promocja w Callpage obowiązuje od 24.11.2017 do 27.11.2017. Każdy, kto zdecyduje się na wykupienie pakietu na cały rok, otrzyma aż 70% rabat! Podczas rejestracji konta podaj kod promocyjny: blackcall2017

FastTonyes

Facebook Ads Manager od FastTony.es pozwala w prosty sposób tworzyć posty i reklamy, które sprzedają więcej. Oferowane przez FastTony narzędzie automatyzuje kampanie na Facebooku, udostępnia i rozwija niestandardowe formaty reklamowe. Dodatkowo jest zintegrowane z ponad 40 innymi narzędziami i platformami, dzięki czemu czas, który przeznaczamy na działania promocyjne, zdecydowanie się skraca.

Podczas Black Friday możesz zakupić dowolny pakiet oferowany przez FastTony 40% taniej. Zniżka obejmuje także szkolenia, które dotyczą obsługi programu i odbywają się w siedzibie firmy w Gdańsku lub siedzibie Twojej firmy. Ofertę znajdziesz TUTAJ.

Udemy

Udemy to platforma oferująca ponad 55 000 kursów online. Dzięki niej opanujesz nowe umiejętności i osiągniesz swoje cele, ucząc się z obszernej biblioteki kursów prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Dostępne kategorie kursów to: programowanie, biznes, IT i oprogramowanie, wydajność biura, rozwój osobisty, projektowanie, marketing, styl życia, marketing, fotografia, zdrowie i fitness, szkolenia dla nauczycieli, muzyka, nauka, języki obce, przygotowanie do testu.

Z okazji Black Friday Udemy przygotowało naprawdę wiele ciekawych promocji – sięgają one nawet 90%! Wejdź TUTAJ i sprawdź listę kursów w promocji. Promocja trwa do poniedziałku, tj.27.11.2017.

Landingi

Landingi to platforma do tworzenia landing page, czyli stron lądowania. Możesz skorzystać z bazy dostępnych szablonów lub stworzyć własny. Wszystko działa na zasadzie „drag and drop”, więc nawet osoba niezbyt biegła w technicznych sprawach, powinna sobie poradzić.

Co ciekawego czeka na nas podczas Black Friday? Dla każdego, kto w dniach 24-27.11.2017 wykupi plan Automate na rok, otrzyma dodatkowo gratis roczną prenumeratę gazety Marketer+ o wartości 189 zł oraz indywidualny projekt i wdrożenie landing page o wartości 1190 zł. Link do oferty TUTAJ.

Semstorm

Semstorm to narzędzie, które wspiera działania SEM oraz z zakresu content marketingu. Umożliwia monitoring pozycji, analizę konkurencji, posiada także panel dedykowany dla agencji, który umożliwia personalizowanie wyglądu. Co najważniejsze zawiera także bardzo dużą bazę polskich słów kluczowych.

Z okazji Czarnego Piątku Semstorm oferuje 50% zniżki na dowolnie wybrany pakiet. Promocja obowiązuje od 24.11.2017 aż do 28.11.2017. Możesz tu także skorzystać z dodatkowych zniżek od partnertów Semstorm: Brand24, Clusteric i Shoplo. Link do promocji TUTAJ.

Senuto

Senuto to platforma, która zapewnia kompleksowe wsparcie działań SEO. Umożliwia dokładną analizę widoczności (monitoruje aż 19 milionów fraz tygodniowo), analizę konkurencji, audyt SEO. Dzięki wbudowanym modułom każdy, kto korzysta z Senuto, jest w stanie kontrolować efekty swoich działań w internecie.

Promocja w Senuto z okazji Black Friday obowiązuje w dniach 24.11 – 27.11.2017.  Przy zakupie dowolnego pakietu należy użyć kodu BLACK17 w celu otrzymania 50% rabatu od standardowej płatności rocznej. Szczegóły promocji TUTAJ.

Sotrender

Firma Sotrender oferuje narzędzie do monitoringu mediów społecznościowych oraz cyklicznie przygotowuje raporty i analizy. Dzięki niemu porównasz swoje działania z poczynaniami konkurencji, przygotujesz raport z prowadzonych kampanii, dokonasz analizy odbiorców i zoptymalizujesz działania.

Promocja w Sotrender trwa do 27.11.2017. W tym okresie można zakupić raporty ze zniżką 20% oraz wykupić dostęp do narzędzia monitorującego na rok taniej o 30%. Szczegóły zapewne niebawem pojawią się na stronie firmowej.

Envato

Envato Market oferuje ponad 9 milionów produktów cyfrowych stworzonych przez globalną społeczność projektantów, programistów, fotografów, ilustratorów i producentów. Zdjęcia, grafiki, szablony – wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia ciekawych projektów graficznych, ofert handlowych, stron internetowych.

Promocja w Envato obowiązuje w poniedziałek, czyli w święto Cyber Monday. Wówczas możesz zakupić elementy cyfrowe do swoich projektów aż 50% taniej. Link to oferty TUTAJ.

DGpromo

Na koniec oczywiście oferta od nas ???? Oferujemy 25% rabat na usługi copywriterskie. Wystarczy wejść na naszą stronę TUTAJ i złożyć zamówienie przez formularz kontaktowy. Nie zapomnijcie podać kodu: BlackFriday2017. Oferta obowiązuje do 27.11.2017!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *