Black Friday 2018

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to święto, które dotarło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Obchodzone jest dzień po Dniu Dziękczynienia. Zapoczątkowali je w latach 60-tych XX wieku amerykańscy handlowcy, którzy w tym dniu oferowali szereg zniżek w celu ożywienia sprzedaży i zachęty do przedświątecznych zakupów. I w Polsce z roku na rok święto to zyskuje na popularności. Coraz więcej marek przyłącza się do tej inicjatywy. Według danych udostępnionych przez Blue Media, wartość transakcji dokonanych w Czarny Piątek wzrośnie aż pięciokrotnie w porównaniu do innych dni handlowych.  Dodatkowo w tym roku Black Friday może się przedłużyć. Taką decyzję podjęło wiele znanych marek.

Z jakich promocji marketingowych warto skorzystać podczas Black Friday 2018?

Callpage

Pakiet Basic kupicie dziś w cenie 1820 zamiast 4548 PLN, pakiet Business w cenie 708 zamiast 2832 PLN, a pakiet Professional za 804 zamiast 4020 PLN. Wszystkie ceny podane są w ujęciu rocznym.

Crello

Narzędzie do tworzenia prostych animacji, grafik, video w pakiecie PRO za 49,80$ za rok.

Depositphotos

Depositphotos to biblioteka z ponad 80 milionami wysokiej jakości zdjęć i obrazów wektorowych. Podczas Black Friday pobierzecie 100 Stock Image/Vector w cenie $49.

Envato 

50% zniżki na ponad 500 szablonów, grafik i pluginów.

Flaticon

W ramach Black Friday otrzymacie 50% zniżki na plan roczny.

Freshmail

Dowolny pakiet FreshMaila kupicie aż 30% taniej! 

GP Kancelaria Radców Prawnych

20% zniżki na wszystko, w tym dokumentację RODO i indywidualne dokumentacje z kodem bf20.

Landingi

Poszczególne plany roczne są do nabycia w cenach niższych od 800 PLN aż do 3168 PLN!

Marketer+

W sklepie „Marketer+” zostały obniżone ceny nawet do 34% na wybrane produkty. Dodatkowo dostawa 0 zł! Pakietów do wyboru jest naprawdę wiele, polecamy sprawdzić.

Nozbe

Wystarczy, że przedłużycie swoje obecne konto w Nozbe o kolejny rok lub wykupicie plan Nozbe Solo/Duo, Small Business lub Business, a otrzymacie 4 dodatkowe miesiące Nozbe oraz papierowy egzemplarz książki pt. „10 kroków do maksymalnej produktywności”. Podczas Black Friday obowiązuje kod 18FRIDAY.

Right Hello

40% rabatu na wysyłkę mailingów do bazy 500 osób oraz 50% na kampanie kierowanie do bazy 1000 osób

SentiOne

-20% dla planów miesięcznych i 40% dla planów rocznych Personal oraz Team z kodem BlackFriday

Semstorm

Podczas Black Friday firma oferuje 50% rabatu na dowolny pakiet. W przypadku wykupienia pakietu na 6 miesiecy otrzymujemy 1 miesiać gratis, a przy pakietach rocznych 2 miesiace za free.

Senuto

Kup wybrany pakiet Senuto na rok, pół roku lub miesiąc aż o 40% taniej z kodem BFCM18.

SocialBee

Promocja dostępna przez Appsumo oferuje dożywotni dostęp do planu Accelerate w narzędziu szczególnie cenionym przez osoby zarządzające kampaniami w mediach społęcznościowych w cenie 49$.

DGpromo

Na koniec oczywiście oferta od nas 😊 Oferujemy 10% rabatu na usługi copywriterskie. Wystarczy wejść na naszą stronę TUTAJ i złożyć zamówienie przez formularz kontaktowy. Nie zapomnijcie podać w mailu kodu: BlackFriday2018. Oferta obowiązuje do 26.11.2018!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *