Black Friday 2019

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to święto, które dotarło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Obchodzone jest dzień po Dniu Dziękczynienia. Zapoczątkowali je w latach 60. XX wieku amerykańscy handlowcy, którzy w tym dniu oferowali szereg zniżek w celu ożywienia sprzedaży i zachęty do przedświątecznych zakupów. I w Polsce z roku na rok święto to zyskuje na popularności. Coraz więcej marek przyłącza się do tej inicjatywy. Według danych udostępnionych przez Blue Media, wartość transakcji dokonanych w Czarny Piątek wzrośnie aż pięciokrotnie w porównaniu do innych dni handlowych. Dodatkowo w tym roku Black Friday może się przedłużyć. Taką decyzję podjęło wiele znanych marek.

Z jakich promocji marketingowych warto skorzystać podczas Black Friday 2019?

Callpage

Pakiet Basic kupicie w cenie 29 PLN zamiast 59 PLN, pakiet Professional w cenie 124 PLN zamiast 249 PLN, a pakiet Premium za 289 PLN zamiast 579 PLN. Wszystkie ceny podane są w ujęciu miesięcznym.

Depositphotos

Depositphotos to biblioteka z ponad 80 milionami wysokiej jakości zdjęć i obrazów wektorowych. Podczas Black Friday pobierzecie 100 Stock Image/Vector w cenie $49, 200 grafik za $98, a 300 wysokiej jakości zdjeć lub grafik za $147.

Envato 

50% zniżki na ponad 500 szablonów, grafik i pluginów, materiałów video czy audio.

Landingi

Poszczególne plany roczne poznamy niebawem!

Marketer+

W sklepie „Marketer+” zostały obniżone ceny nawet do 30% na wybrane produkty. Pakietów do wyboru jest naprawdę wiele, polecamy sprawdzić.

Semstorm

Podczas Black Friday firma oferuje 50% rabatu na dowolny pakiet. W przypadku wykupienia pakietu na 6 miesiecy otrzymujemy 1 miesiać gratis, a przy pakietach rocznych 2 miesiace za free.

Senuto

12-miesięczny plan tańszy o 40% taniej z kodem BLACKDEAL19. Dodatkowo za każde złożone zamówienie Senuto obiecuje dać 5kg jedzenia zwierzętom z schroniska.

Pulno

Podczas Black Friday możecie także skorzystać z promocji i zakupić narzędzie do analiz stron WWW i audytów SEO. Zniżka -30% na dowolny pakiet zakupiony w okresie 29.11-02.12.2019 z kodem BLACKFRIDAY19.

FreshMail

W ofercie BF FreshMail do wyboru mamy rabat lub dodatkową usługę gratis. 20% zniżki przy zakupie dowolnego pakietu maili “Bez limitu” na okres 6 miesięcy, 30% zniżki przy zakupie dowolnego pakietu maili “Bez limitu” na okres 12 miesięcy lub gratisowy pakiet SMS.

Brand24

Profesjonalne narzędzie do monitoringu sieci możemy zakupić w promocji -50% przy zakupie z góry na 3 miesiące.

Prakreacja

Mamy też coś z kategorii prawniczej – pudełko dla kreatywnych, które zawiera komplet przydatnych dokumentów (regulaminy, umowy, wezwania, zgody, oświadczenia, RODO). Za kwotę 521 zł możesz kupić materiały o łącznej wartości 6 960,98 zł. Oferta ważna tylko dziś!

DGpromo

Na koniec oczywiście oferta od nas ???? Oferujemy 15% rabatu na usługi copywriterskie. Wystarczy wejść na naszą stronę TUTAJ i złożyć zamówienie przez formularz kontaktowy. Nie zapomnijcie podać w mailu kodu: BlackFriday2019. Oferta obowiązuje do 1.12.2019!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *