Black Friday 2020 – sprawdź najlepsze marketingowe oferty!

black friday 2020

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to święto, które dotarło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Obchodzone jest dzień po Dniu Dziękczynienia. Zapoczątkowali je w latach 60. XX wieku amerykańscy handlowcy, którzy w tym dniu oferowali szereg zniżek w celu ożywienia sprzedaży i zachęty do przedświątecznych zakupów. I w Polsce z roku na rok święto to zyskuje na popularności. Coraz więcej marek przyłącza się do tej inicjatywy. Według danych udostępnionych przez Blue Media, wartość transakcji dokonanych w Czarny Piątek wzrośnie aż pięciokrotnie w porównaniu do innych dni handlowych. Dodatkowo w tym roku Black Friday może się przedłużyć. Taką decyzję podjęło wiele znanych marek.

Z jakich promocji marketingowych warto skorzystać podczas Black Friday 2020?

Callpage

Pakiet Basic+ kupicie w cenie 29 PLN zamiast 59 PLN, pakiet Professional w cenie 124 PLN zamiast 249 PLN, a pakiet Premium za 289 PLN zamiast 579 PLN. Wszystkie ceny podane są w ujęciu miesięcznym. Opłacając pakiet, użyjcie kodu: BLACKFRIDAY2020

Depositphotos

Depositphotos to biblioteka z ponad 80 milionami wysokiej jakości zdjęć i obrazów wektorowych. Podczas Black Friday pobierzecie 100 Stock Image/Vector w cenie $39, 200 grafik za $78, a 300 wysokiej jakości zdjeć lub grafik za $117. Taniej niż w ubiegłym roku 😉

Envato

50% zniżki na ponad 600 szablonów, grafik i pluginów, materiałów video czy audio.

Marketer+

W sklepie „Marketer+” zostały obniżone ceny nawet do 30% na wybrane produkty. Pakietów do wyboru jest naprawdę wiele, polecamy sprawdzić.

Semstorm

Podczas Black Friday firma oferuje pakiet Starter za 495 PLN na rok, Premium za 995 PLN, a Business w cenie 2495 PLN. Oferta -50% ważna jest do 3 grudnia. Nie zwlekajcie więc z podjęciem decyzji!

Senuto

Do 06 grudnia można zakupić tańsze pakiety w Senuto. Pakiet Plus za 832 PLN, Premium 1792 PLN, a Advanced za 4794 PLN. Promocyjne ceny dotyczą tylko subskrypcji rocznej. Dodatkowo, za każdy sprzedany pakiet, Senuto przekaże 10 zł na Fundację Hakersi wspierającą dzieci wykluczone cyfrowo. Podczas zakupów nie zapomnij użyć kodu: BLACKDEAL20

FreshMail

Z okazji Black Friday i Cyber Monday FreshMail zaprasza do zakupu kursu Emaillove z 25% zniżką. Przy zakupie podaj kod: BF_LOVE_CM

Brand24

Profesjonalne narzędzie do monitoringu sieci możemy zakupić w promocji -50% przez pierwsze 3 miesiące. Dostępne są różne pakiety. Warto sprawdzić.

GetResponse

Podczas BF można uzyskać nawet do 40% zniżki na dowolny plan GetResponse. To nawet 9 miesięcy użytkowania platformy za darmo! Jak skorzystać? Pomiędzy 24 listopada a 1 grudnia wejdź na stronę z cennikiem i kup konto w obniżonej cenie. Im dłuższy pakiet wybierzesz, tym więcej oszczędzisz.

Crello

Crello Pro udostępnia wszystkie potrzebne narzędzia i funkcje, dzięki którym możesz samodzielnie przygotowywać niezwykłe treści wizualne. Teraz plany roczne kupisz za połowę ceny, dlatego warto sprawdzić ofertę!

Whitepress

Podczas BF na użytkowników serwisu czeka ponad 2000 promocyjnych ofert od wydawców oraz do -15% rabatu. Promocja dotyczy nowych klientów.

DGpromo

Na koniec oczywiście oferta od nas! Oferujemy 20% rabatu na usługi copywriterskie. Wystarczy wejść na naszą stronę TUTAJ i złożyć zamówienie przez formularz kontaktowy. Nie zapomnijcie podać w mailu kodu: BlackFriday2020. Oferta obowiązuje do 1.12.2020!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *