Strategia, promocja i analiza

dla firm z sektora IT, nowych technologii oraz software house

Współczesny marketing w centrum zainteresowania stawia klienta. Przyciągnięcie jego uwagi i przekonanie do zakupu odbywa się obecnie na innych warunkach, niż kilka lat temu. Dlaczego? Zmienił się schemat zakupowy klientów. A czy zmienił się także Twój marketing? Dziś musisz być tam, gdzie Twoi odbiorcy. Nękanie agresywnym przekazem reklamowym nie przynosi już efektów. Pokażemy Ci, jakimi zasadami kierują się nowoczesne strategie promocji.

Współcześni konsumenci podejmują decyzje o nawiązaniu współpracy z daną marką od poszukiwania informacji. Czytają artykuły, weryfikują portfolio, kierują się opiniami. Z tych powodów bardzo ważne jest, aby Twoja marka była obecna właśnie tam, gdzie klienci. DGpromo sprawia, że firmy z sektora IT trafnie odpowiadają na zapotrzebowania płynące z rynków międzynarodowych i robią to w wiarygodny sposób.

Realizuj z nami swoje cele biznesowe

Wesprzemy Twoją firmę w działaniach promocyjnych 

zapytaj o ofertę

Zasady współpracy

Marketing w branży IT, nowych technologii i software house wymaga świeżego podejścia oraz stałej analizy rynkowych trendów. Praca nad nowymi produktami oraz wsparcie innych podmiotów w procesie cyfryzacji to czasochłonne zadania. Jednak bez systematycznej promocji własnej marki ciężko jest pozyskać nowych klientów. Rozwiązaniem jest outsourcing usług marketingowych dla sektora IT.

dowiedz się więcej
praca zespołu DGpromo
Kompleksowy outsourcing usług IT

Możesz powierzyć nam kompleksową realizację promocji online — przygotowanie strategii, wdrożenie oraz monitorowanie efektów. Nasi specjaliści staną się Twoim zewnętrznym działem marketingu. Dzięki temu promocja Twojej marki będzie prowadzona w sposób spójny, a przede wszystkim systematyczny.

Czasowy outsourcing usług IT

Prowadzenie kampanii promocyjnych w określonych sytuacjach – gdy potrzebujesz wsparcia w czasie wytężonej pracy lub wtedy, gdy potrzebujesz pomocy na pewnym etapie promocji, w okresie wypuszczania na rynek nowego produktu czy w nagłych brakach kadrowych.

Projektowy outsourcing usług IT

Dotyczy realizacji ściśle określonego zadania, które stanowi część prowadzonej przez Ciebie kampanii promocyjnej. Prowadzenie firmowego bloga, przygotowanie strony internetowej, opracowanie e-booka, oferty handlowej czy raportu – możesz powierzyć nam konkretne zadanie do wykonania.

ZAUFALI NAM