SOCIAL MEDIA MARKETING


Media społecznościowe tworzą ludzie. Powszechny dostęp do internetu dał im możliwość dzielenia się informacjami, posiadaną wiedzą oraz opiniami. Dialog online możliwy jest dzięki różnym aplikacjom oraz serwisom. Słowa, zdjęcia, filmy video. Jako marka, masz możliwość interakcji z Twoimi klientami. Marketing w mediach społecznościowych to zdobywanie uwagi odbiorców i generowanie ruchu za pomocą serwisów społecznościowych. Do najczęściej wybieranych przez marki platform należy Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Instagram, Pinterest oraz blogi. Tylko dobrze przygotowany plan promocji w social mediach daje Ci gwarancję sukcesu. Musisz tę szansę dobrze wykorzystać.

JAK MOŻEMY CI W TYM POMÓC?


WYBÓR PLATFORM SOCIAL MEDIA

Platformy do komunikacji w mediach społecznościowych muszą być wybierane indywidualnie. Specyfika każdej z branż jest inna, dlatego rozwiązania, które sprawdzają się w przypadku danej firmy, nie będą przynosiły efektów w drugiej. Wybór optymalnych rozwiązań poprzedzimy audytem marki w mediach społecznościowych oraz analizą konkurencji.

PRZYGOTOWANIE KALENDARZA WYDAWNICZEGO

Organizacja komunikacji w social mediach oparta o kalendarz wydawniczy pozwala na zaplanowanie działań w kilku kanałach dystrybucji jednocześnie. Przekłada się także na oszczędność czasu. Przygotujemy dla każdej z wybranych platform treści i określimy daty ich publikacji. Możemy także zająć się ich dystrybucją i moderacją komunikacji z użytkownikami.

ANALIZA STATYSTYK KAMPANII

Analiza prowadzonych działań marketingowych pozwala na dobór optymalnych rozwiązań. Stałe badanie statystyk ruchu i zaangażowania społeczności, to gwarancja precyzyjnego dotarcia z ofertą do grupy docelowej. To z kolei przekłada się na wyniki finansowe przedsiębiorstwa oraz wspiera budowanie wizerunku marki.

AKTYWNI UŻYTKOWNICY MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH NA ŚWIECIE


JAKIE KORZYŚCI ZAPEWNIA MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?


DOTARCIE Z OFERTĄ DO NOWYCH KLIENTÓW

Współczesny konsument jest coraz bardziej świadomy. Lubi szukać informacji, kieruje się opiniami innych, komentuje i ocenia. Social media dają mu właśnie taką możliwość, zapewniają kontakt w czasie rzeczywistym z ofertą Twojej firmy. Budowanie zaangażowanej społeczności wokół marki sprawia, że drogą naturalnych rekomendacji zyskujesz kolejnych klientów.

BUDOWANIE WIZERUNKU MARKI

Marketing w mediach społecznościowych ma bardzo duży zasięg. Publikowane informacje są udostępniane i komentowane. Wspólnie zadbamy o to, żeby strategia komunikacji Twojej marki w internecie była spójna. W naszych komunikatach stawiamy na autentyczność oraz stałe zaangażowanie społeczności. Dzięki temu klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na Twoją pomoc, zyskujesz wiarygodność w ich oczach.

AKTYWNE WSPIERANIE SPRZEDAŻY

Nie bez przyczyny mówi się, że jeżeli nie ma Cię w mediach społecznościowych, to nie istniejesz. Dziś teoria ta w sposób szczególny odnosi się do przedsiębiorców. Jeżeli Ty, jako marka, nie posiadasz aktywnych profili w portalach społecznościowych, tracisz dodatkowy kanał sprzedaży. Wiele osób traktuje bowiem social media, jako kluczowe źródło informacji.

CZY WIESZ, CO DZIEJE SIĘ W INTERNECIE W CIĄGU 60 SEKUND?


ZAPLANUJ Z NAMI PROMOCJĘ SWOJEJ MARKI W SOCIAL MEDIACH!