Dlaczego warto?

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma, bardzo ważne jest, aby Twoja marka była widoczna w internecie. Pierwszy krok bywa trudny. Powiemy Ci, od czego zacząć, by zaplanować skuteczną kampanię promocyjną dla Twojej firmy.

Dzięki konsultacjom marketingowym zweryfikujesz swoje pomysły, dowiesz się, jakie strategie promocji będą odpowiednie dla Twojej marki. Możemy spotkać się online lub stacjonarnie. Już po pierwszym spotkaniu otrzymasz cenne wskazówki do prowadzenia i rozwoju swojego biznesu w sieci.

KONSULTACJE MARKETINGOWE

Umów się na konsultacje marketingowe i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci natychmiast prowadzić skuteczne działania promocyjne w internecie

ZAPYTAJ O OFERTĘ

JAKIE DZIAŁANIA PRZEPROWADZIMY PODCZAS KONSULTACJI?

audyt marketingowy DGpromo

AUDYT MARKETINGOWY

Zweryfikujemy Twoje dotychczasowe działania w kontekście strategii, realizacji założonych celów oraz perspektyw promocji Twojej marki online. Powiemy jak pozyskać klientów bez dużych nakładów finansowych. Marketing składa się z kilku kluczowych elementów, które muszą ze sobą współgrać, żeby przynosić Twojej firmie realne wartości.

PLAN PROMOCJI ONLINE

Wybierzemy odpowiednią dla Twojej firmy strategię promocji i reklamy w internecie. Oszacujemy budżet potrzebny do realizacji założonych celów. Z pomocą inbound marketingu zadbamy o widoczność Twojej marki online oraz przyciągniemy klientów wartościowym contentem. Taki plan promocji przynosi długofalowe korzyści.

harmonogram promocji online DGpromo
plan promocji DGpromo

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Opracujemy wspólnie kompleksowy harmonogram działań promocyjnych w wirtualnym świecie w oparciu o założenia inbound marketingu. Dopasujemy rodzaj contentu do etapu zakupowego Twoich klientów, wskażemy ton komunikacji oraz najlepsze dla Twojej marki kanały promocji. Poznasz techniki, które dziś sprawdzają się w marketingu internetowym.

ZAUFALI NAM