KONSULTACJE MARKETINGOWE


Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma, bardzo ważne jest, aby Twoja marka była widoczna w internecie. Pierwszy krok bywa trudny. Powiemy Ci od czego zacząć, by zaplanować skuteczną kampanię promocyjną dla Twojej firmy.

JAKIE FORMY OUTSOURCINGU MARKETINGU OFERUJEMY?


NAJNOWSZE TRENDY W MARKETINGU

Bądź o krok przed konkurencją. Przekażemy Ci wiedzę o najnowszych trendach w promocji, dzięki której grono wyznawców Twojej marki będzie coraz większe.

SKUTECZNE STRATEGIE PROMOCJI

Powiemy Ci, jak budować strategię promocji, która przyciąga klientów i buduje wizerunek Twojej marki.

SPRAWDZONE SCHEMATY PROMOCJI

Bazowanie na doświadczeniu innych znacznie usprawnia funkcjonowanie firm. Skorzystaj z naszej wiedzy i wyprzedź konkurencję w drodze do tytułu lidera rynku.

METODY ANALIZY DANYCH

Marketing musi bazować na realnych danych. Bez analizy i planowania, szanse na powodzenie kampanii promocyjnej są znikome.

ZASADY TWORZENIA BUDŻETU

Wybór optymalnych rozwiązań to trudne zadanie. Powiemy Ci, w jaki sposób planować budżet, żeby osiągnąć cele promocji bez astronomicznych nakładów.

NARZĘDZIA PRACY MARKETERA

Analiza, przygotowanie contentu, dystrybucja, monitoring - znajomość odpowiednich narzędzi znacznie usprawnia prace i minimalizuje koszty.

Teorii marketingu nauczę Cię w jeden wieczór, ale marketerem będziesz stawał się całe życie — Philip Kotler

Umów się na konsultacje marketingowe i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci natychmiast prowadzić skuteczne działania promocyjne w internecie

JAKIE DZIAŁANIA PRZEPROWADZIMY PODCZAS KONSULTACJI?


AUDYT MARKETINGOWY

Zweryfikujemy Twoje dotychczasowe działania w kontekście strategii, realizacji założonych celów oraz perspektyw promocji Twojej marki online. Powiemy jak pozyskać klientów bez dużych nakładów finansowych. Marketing składa się z kilku kluczowych elementów, które muszą ze sobą współgrać, żeby przynosić Twojej firmie realne wartości.

PLAN PROMOCJI ONLINE

Wybierzemy odpowiednią dla Twojej firmy strategię promocji i reklamy w internecie. Oszacujemy budżet potrzebny do realizacji założonych celów. Z pomocą inbound marketingu zadbamy o widoczność Twojej marki online oraz przyciągniemy klientów wartościowym contentem. Taki plan promocji przynosi długofalowe korzyści.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Opracujemy wspólnie kompleksowy harmonogram działań promocyjnych w wirtualnym świecie w oparciu o założenia inbound marketingu. Dopasujemy rodzaj contentu do etapu zakupowego Twoich klientów, wskażemy ton komunikacji oraz najlepsze dla Twojej marki kanały promocji. Poznasz techniki, które dziś sprawdzają się w marketingu internetowym.

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI - SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI!