Jakie formy outsourcingu marketingu oferujemy?

Poznaj zakres prac:

Etapy prac

Jak przebiega współpraca w zakresie outsourcingu marketingu?

Outsourcing marketingowy to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają perspektyw na tworzenie odrębnego działu marketingu w ramach własnej struktury organizacyjnej. Inwestycja w skuteczną promocję zwraca się bardzo szybko. Warto więc powierzyć reklamę w ręce specjalistów.

praca zespołu DGpromo

USTALAMY ZAKRES WSPÓŁPRACY

Kompleksowa promocja Twojej marki, czasowe przejęcie działań marketingowych lub realizacja pojedynczego zlecenia. Zakres współpracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.

podpisanie umowy w DGpromo

PODPISUJEMY UMOWĘ

Regulacja ustaleń w formie umowy daje jasny i czytelny pogląd na to, jaki zakres prac nam zlecasz. Dodatkowo reguluje także kwestię praw autorskich, okresu trwania umowy czy formy rozliczenia.

OKREŚLAMY TERMIN REALIZACJI

Twój dedykowany opiekun ustala harmonogram prac. Podczas gdy Ty zajmujesz się prowadzeniem swojego biznesu, my realizujemy strategię promocji Twojej marki.

digital marketing DGpromo

WDRAŻAMY I MONITORUJEMY

Każdy etap współpracy jest wspólnie ustalany. Masz stały wgląd do prowadzonych projektów. Marketing jest mierzalny – zobaczysz to w raportach.

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

– Henry Ford

POZNAJ TYPY NAJCZĘŚCIEJ OUTSOURCOWANYCH USŁUG MARKETINGOWYCH

Czy są wśród nich usługi, które chcesz oddelegować?

46%

Reklama online

36%

Kreacja contentu

35%

Analizy marketingowe

34%

Social media marketing

outsourcing marketingu

Twój zewnętrzny dział marketingu

Nie marnuj czasu i pieniędzy na nieefektywne działania promocyjne. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. W naszym zespole pracują doświadczeni copywriterzy, graficy, specjaliści od płatnych kampanii reklamowych oraz deweloperzy.

kalendarzd gpromo
napisz do nas

Przygotujemy dla Twojej firmy indywidualną ofertę