OUTSOURCING MARKETINGU


Outsourcing marketingu to szybki sposób na rozwój działu promocji i reklamy bez tworzenia dedykowanych stanowisk pracy w strukturach własnej firmy. Takie rozwiązanie pozwala na pełne zaangażowanie specjalistów z dziedziny marketingu internetowego i powierzenie w ich ręce zadań związanych z opracowaniem strategii, kreacją contentu, dystrybucją treści, analizą efektów.

JAKIE FORMY OUTSOURCINGU MARKETINGU OFERUJEMY?


OUTSOURCING KOMPLEKSOWY

Możesz powierzyć nam kompleksową realizację promocji marki online — przygotowanie strategii, jak i jej wdrożenie oraz realizację. Nasi specjaliści staną się Twoim zewnętrznym działem marketingu. Dzięki temu promocja Twojej marki będzie prowadzona w sposób spójny i systematyczny.

OUTSOURCING CZASOWY

Prowadzenie kampanii promocyjnych w określonych sytuacjach – gdy działasz w branży sezonowej lub w sytuacji, gdy potrzebujesz wsparcia na pewnym etapie promocji, w okresie wypuszczania na rynek nowego produktu czy nagłych brakach kadrowych.

OUTSOURCING PROJEKTOWY

Dotyczy realizacji ściśle określonego zadania, które stanowi część prowadzonej przez Ciebie kampanii promocyjnej. Prowadzenie firmowego bloga, przygotowanie strony internetowej, opracowanie raportu – możesz powierzyć nam konkretne zadanie do wykonania.

POZNAJ TYPY NAJCZĘŚCIEJ OUTSOURCOWANYCH USŁUG MARKETINGOWYCH


JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA W RAMACH OUTSOURCINGU MARKETINGU?


USTALAMY ZAKRES WSPÓŁPRACY

Kompleksowa promocja Twojej marki, czasowe przejęcie działań marketingowych lub realizacja pojedynczego zlecenia. Zakres współpracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.

OKREŚLAMY TERMIN REALIZACJI

Twój dedykowany opiekun ustala harmonogram prac. Podczas gdy Ty zajmujesz się prowadzeniem swojego biznesu, my realizujemy strategię promocji Twojej marki.

WDRAŻAMY I MONITORUJEMY

Każdy etap współpracy jest wspólnie ustalany. Masz stały wgląd do prowadzonych projektów. Marketing jest mierzalny – zobaczysz to w raportach.

STWÓRZ SWÓJ ZEWNĘTRZNY DZIAŁ MARKETINGU!