Marketing dla start-upów

Wsparcie, rozwój, zwiększanie rentowności

Dlaczego Twój start-up potrzebuje strategii promocji?

Masz pomysł na biznes? Znalazłeś rynkową niszę? A może w końcu zdecydowałeś się na monetyzację swojej pasji? Pamiętaj, że chęci do działania są bardzo ważne. Jednak to, jak przekujesz swój zapał w dochodowy biznes, jest jeszcze ważniejsze.

Grupa docelowa

Zanim zaczniesz działać, musisz dokładnie wiedzieć co i komu chcesz oferować. Pomożemy Ci stworzyć persony oraz dobrać grupę docelową. 

Wybór kanałów komunikacji

Promocja jest skuteczna wtedy, gdy docieramy do wybranej grupy docelowej odpowiednimi kanałami. Istotny jest także kontekst, ton oraz forma komunikacji. Opracujemy dla Twojej marki spójną, wielokanałową strategię komunikacji, przez co oferta trafi do szerokiego grona odbiorców.

Wdrożenie i analiza

Promocja start-upów wymaga stałego monitorowania prowadzonych kampanii i adaptowania ich do etapu rozwojowego firmy. Analiza danych, weryfikacja celów oraz skuteczności działań promocyjnych przekłada się na rentowność Twojego biznesu i pozyskiwania środków od inwestorów.

Zapytaj o ofertę!
po pierwsze content

Budowanie wizerunku marki przez wartościowe treści

Strategie promocji opieramy o inbound marketing. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu trzech elementów – content marketingu, SEO oraz aktywności w mediach społecznościowych, skuteczność promocji w internecie wzrasta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
po drugie seo

Widoczność w sieci i zwiększanie sprzedaży

Działania promocyjne dostosowane do wymogów wyszukiwarek są lepiej widoczne w sieci i łatwo odnajdywane przez klientów. Z tego względu tak ważna jest ich optymalizacja pod kątem SEO. W promocji start-upów zwracamy na te kwestie szczególną uwagę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

DGpromo to doświadczony zespół specjalistów z zakresu strategii marki, content marketingu, SEO, social mediów, e-mail marketingu czy płatnych kampanii reklamowych. W jednym miejscu otrzymujesz kompleksowe wsparcie dla Twojego start-upu.  

ZAUFALI NAM